Novinky ve studiu

Novinky ve studiu

Během posledních pár týdnů prošla hlavní část našeho studia rekonstrukcí.

Připravili jsme pro vás novinky obkladů a dlažeb v krásných nadčasových přírodních a zemitých tónech, ale i hlubokou dokonalou kresbu barevných obkladů v designu 30. let minulého století, doplněných dlažbou v designu dřeva. 

Přijďte se podívat na téměř 100 m2 nových obkladů a dlažeb a dejte si u nás třeba dobrou kávu.

Těšíme se na vás.

Číst více
Testovací zóna Geberit AquaClean

Testovací zóna Geberit AquaClean

V našem studiu máme vystaveny novinky mezi toaletami s integrovanou sprchou AquaClean Tuma a AquaClean Sela, které  vám rádi odprezentujeme a které si můžete na vlastní kůži vyzkoušet. Dále u nás najdete další model sprchovací toalety AquaClean 4000.

Toaleta Geberit AquaClean je kombinací funkcí toalety a čisticích vlastností bidetu. Nejenže vám ušetří místo, ale je také praktická: pokud sedíte pohodlně na toaletě, stačí jen stisknutím tlačítka zapnout funkci integrované sprchy. Teplá voda nabízí mnohem důkladnější a jemnější očistu než toaletní papír, a proto je ideální pro očistu citlivých intimních oblastí. A co je nejlepší? Po každém použití této vylepšené toalety se budete cítit čistě a svěže.

WC které vás očistí vodou

Geberit AquaClean v sobě spojuje přirozenou očistu vodou, pohodlí a elegantní design. Seznamte se s výhodami a funkcemi této moderní toalety, která nadchne i ty nejnáročnější zákazníky.

Voda má od nepaměti své nezastupitelné místo v životě člověka. Ani ve své každodenní osobní hygieně se bez vody neobejdeme. V mnoha zemích je samozřejmé čistit se po použití toalety vodou, neboť voda je nejčistší a nejpříjemnější prostředek tělesné hygieny. Vlastně je s podivem, že jsme se tak dlouho spokojili pouze s papírem.

Moderní toaleta s důmyslnou technologií

Geberit AquaClean je WC, které využívá předností pradávného zdroje svěžesti a čistoty vody. Individuálně nastavitelný proud vody vás očistí jemně a důkladně. Použití je jednoduché, ale účinné.

Pro pocit zdraví a pohody

V závislosti na modelu doplňují základní sprchu další funkce, jako jsou oscilující sprcha, dámská sprcha pro intimní hygienu ženy, pulzující masážní sprcha, teplý fén, dálkové ovládání a paměť pro několik uživatelských profilů.

Vše o Geberit AquaClean

AquaClean Tuma

AquaClean Sela

Číst více
CATALANO NEWFLUSH

CATALANO NEWFLUSH

NOVINKA V NAŠEM STUDIU

TOALETA CATALANO SFERA NEW FLUSH

S REVOLUČNÍM SPLACHOVÁNÍM VODNÍM VÍREM 

PŘIPRAVENÁ SKLADEM V ŠUMPERKU ZA SPECIÁLNÍ AKČNÍ CENU

Ceramica Catalano je známá neotřelým vzhledem a vysokou technickou kvalitou svých výrobků a díky tomu zaujímá přední místo jak na italských, tak i na  mnoha dalších světových trzích. Za vzhled své sanitární keramiky dostala značka Catalano celou řadu mezinárodních ocenění.

Novinkou roku 2015 je splachování vodním vírem, který zvyšuje komfort a výrazně snižuje hlučnost splachování a dále odstranění splachovacího kruhu, které zjemnilo design toalety a zjednodušilo její čištění. Díky tomu se výrazně snižuje spotřeba čistících prostředků. Keramika Catalano se díky revoluční glazuře CataGlaze snadno a rychle čistí, je chráněna proti vodnímu kameni a neztrácí lesk. 


Výrobky CATALANO v akční nabídce ZDE

Číst více
> Archiv

Kde nás najdete?

Hlavní třída 15/1, 787 01 Šumperk

2. patro paláce Sofie (bývalá vojenská správa)


Otevírací doba:

Po–Pá: 09.00–17.00 hod

So: pouze po předchozím objednání

Sledujte nás

Co vám nabízíme?

Co vám nabízíme?
Návrh a realizace koupelen
Máme vystaveno 20 vzorových koupelen. Pomůžeme vám s výběrem vaší koupelny. Grafické návrhy zpracováváme přímo na prodejně. Nabízíme koupelnové vybavení od prestižních světových výrobců. Baterie, sprchové sety, vany, sprchové kouty, umyvadla, toalety, koupelnové doplňky.  Provádíme kompletní zajištění stavby koupelny na klíč. 
 
Široký výběr obkladů a dlažeb
Široký sortiment kusových vzorků obkladů, které vám rádi zapůjčíme. Dlažby jsou vyvzorovány v našem studiu na ploše 140 m2, velkoformátové, rektifikované. Naleznete u nás přírodní motivy (kámen, dřevo, beton atd.), fotografie a reliéfy. Mozaiky - keramické, skleněné, z přírodních materiálů. Vhodné do všech prostor - koupelny, kuchyně, obývacích prostor.
 
Interiérový design a grafické návrhy 
Vyhotovíme grafický 3D návrh vaší koupelny, kuchyně nebo jiného interiéru ve vysoké kvalitěZáloha za návrh je ve výši 1.500 Kč s DPH/místnost. V případě náročnějších návrhů, více variant apod. dle individuální domluvy. Zpracování trvá obvykle do pěti pracovních dní. Návrh zasíláme v elektronické podobě na email.

Kompletní rekonstrukce bytu na klíč 
Zařídíme vaší koupelnu, terasu nebo jiný interiér tak, abyste se nemuseli o nic starat. Zajišťujeme zednické, instalatérské, elektrikářské a malířské práce. Spolupracujeme s ověřenými a kvalitními řemeslníky. Dodáváme podlahové topení, nábytek na míru, dveře, kuchyně včetně spotřebičů. Máme bohaté zkušenosti s realizacemi a spolupracujeme jen se špičkovými řemeslníky. Zkoordinujeme vaši stavbu od vybourání či hrubé stavby po vymalování a úklid.

Technické  poradenství
Navrhneme vaši koupelnu tak, aby nejen dobře vypadala, ale především, aby byla plně funkční a aby rozmístění jednotlivých zařizovací předmětů odpovídalo ergonomickým zásadám a technicky vše správně fungovalo dle vašich představ.

Cerámica Viviente - to jsou koupelny, obklady a dlažby.
 
Je pro vás naše koupelnové studio příliš daleko?
Po individuální domluvě rádi zrealizujeme schůzku přímo v místě stavby či rekonstrukce, zaměříme prostory a případně přivezeme také vzorky materiálů. Přijedeme k vám po okolí, Šumperk, Zábřeh, Štíty, Mohelnice, Hanušovice, Rýmařov, Jeseník...
 


Zpět