Geberit AquaClean Tuma

PŘEKVAPIVĚ VŠESTRANNÁ

S Geberit AquaClean Tuma si můžete vybrat vybavení sprchovacího WC: od jednoduchých základních funkcí u modelu Classic až po přídavné komfortní funkce při provedení Comfort – a to za rozumnou cenu. Níže naleznete přehled nejdůležitějších funkci. AquaClean Tuma se dodává jako kompletní zařízení s dokonale přizpůsobenou keramickou mísou a se skrytými přípojkami elektřiny a vody. Alternativně jsou obě provedení, Comfort i Classic, k dispozici i jako sprchovací WC sedátka, které jsou vybaveny stejnými funkcemi jako kompletní zařízení. Sprchovací WC sedátko nabízí jednoduchou a nenáročnou instalaci na různé již nainstalované keramické WC mísy bez náročných stavebních úprav, díky čemuž je takové řešení mimořádně vhodné pro pronajaté byty. 

Geberit AquaClean Tuma - keramika
Geberit AquaClean Tuma - sedátko

Technologie sprchování WhirlSpray zajišťuje důkladnou a zároveň úspornou očistu vodou. Sprchovací proud je zjemněn dynamickým provzdušněním. Pomocí dálkového ovládání lze nastavit polohu ramene sprchy i intenzitu sprchovacího proudu v pěti stupních intenzity (pouze verze Comfort). Zároveň je možné aktivovat oscilační funkci sprchování pro ještě důkladnější očištění.

Jemná dámská sprcha ukrytá v rameni sprchy zajistí dokonalou, ale zároveň příjemnou očistu vodou. Skrytá v rameni sprchy je hygienicky chráněna během nepoužívání. Před a po každém použití se obě sprchovací trysky propláchnou proudem čisté vody. 

Pouze verze Comfort.

tuma

Vyhřívání WC sedátka se aktivuje, jakmile se posadíte na toaletu. Příjemně teplé sedátko navozuje při používání pocit pohodlí a uvolnění. Funkci můžete kdykoliv upravit případně deaktivovat. 

Pouze verze Comfort.

S automatickým, tichým odsáváním zápachu se nepříjemné pachy zachycují už uvnitř WC mísy, spíše než by se stihli rozšířit do prostoru a odstraňují se prostřednictvím keramického voštinového filtru. Systém odsávání se spouští automaticky hned po usazení se na sprchovací WC nebo manuálně na dálkovém ovladači.

Pouze verze Comfort.

AquaClean Tuma odour extraction_bigview

Všechny funkce se dají jednoduše ovládat dálkovým ovládáním, nebo přes nástěnný ovládací panel. Stisknutím tlačítka aktivujete sprchovou funkci nebo své osobní nastavení. Funkce sprchovacího WC lze ovládat i přes aplikaci v telefonu. Takto se právě telefon stává dálkovým ovládáním. Polohu ramene sprchy i jeho intenzitu lze upravit přímo v aplikaci Geberit Home.

Pouze verze Comfort. Verze Classic lze ovládat přes telefon.

Funkce toalety Geberit AquaClean Tuma

Bezplatné prodloužení záruky a registrace sprchovacího     WC Geberit AquaClean k dispozici zde:

www.geberit-aquaclean.cz/servis/prodlouzena-zaruka

Napsat komentář