Geberit AquaClean Sela

ELEGANTNÍ DESIGN DO KAŽDÉ KOUPELNY

Díky svému nadčasovému, puristickému tvaru od designéra Christopha Behlinga se tato toaleta hodí téměř do každé koupelny, aniž by upoutala pozornost jako sprchovací WC. Sprchovací WC Geberit AquaClean Sela představuje ideální kombinaci standardní toalety a bidetu. Toto řešení šetří cenný prostor v koupelně, protože nezabírá více místa než běžná toaleta, působí elegantně a zároveň jeho používání je jednoduché a pohodlné.

Geberit AquaClean Sela - bílá
Geberit AquaClean Sela - chrom

Technologie sprchování WhirlSpray zabezpečuje důkladnou a zároveň úspornou očistu vodou. Sprchovací proud je zjemněný dynamickým provzdušněním. Pomocí dálkového ovládání je možné nastavit polohu sprchovacího ramene přesně podle osobních preferencí. Zároveň je možné aktivovat oscilační funkci sprchování pro ještě důkladnější očištění.

Jemná dámská sprcha ukrytá v rameni sprchy zajistí dokonalou, ale zároveň příjemnou očistu vodou. Skrytá v rameni sprchy je hygienicky chráněna během nepoužívání. Před a po každém použití se obě sprchovací trysky propláchnou proudem čisté vody.

sel

Diskrétní orientační světlo poskytuje právě tolik světla, kolik je potřebné na jednoduchou orientaci v noci. Disponuje sedmi barvami a pěti stupni intenzity jasu. Orientační světlo se aktivuje v okamžiku, kdy se v místnosti setmí, a je možné ho zapnout/vypnout na dálkovém ovládání či pomocí mobilní aplikace.

Keramická WC mísa bez splachovacího okraje s technologií splachování TurboFlush zaručí důkladné, a hlavně tiché opláchnutí WC mísy. Podstatou inovativní technologie TurboFlush je asymetrická keramická WC mísa bez okrajů a spirálovitě vedený proud vody, díky němuž je splachování efektivní a čištění WC mísy nenáročné.

turb

Všechny funkce se dají jednoduše ovládat dálkovým ovládáním, nebo přes nástěnný ovládací panel. Stisknutím tlačítka aktivujete sprchovou funkci nebo své osobní nastavení. Funkce sprchovacího WC lze ovládat i přes aplikaci v telefonu. Takto se právě telefon stává dálkovým ovládáním. Polohu ramene sprchy i jeho intenzitu lze upravit přímo v aplikaci Geberit Home.

Funkce toalety Geberit AquaClean Sela

Bezplatné prodloužení záruky a registrace sprchovacího     WC Geberit AquaClean k dispozici zde:

www.geberit-aquaclean.cz/servis/prodlouzena-zaruka

Napsat komentář