Geberit AquaClean Mera

VÝJIMEČNĚ DOKONALÁ

Umíte si představit, že si ruce umyjete pomocí papíru nebo že místo sprchování se jen otřete? Asi těžko. Čistota bez použití vody jednoduše neexistuje. Voda se stala nepostradatelnou součástí každodenní osobní hygieny. Čistí, osvěžuje a umožňuje zažít jedinečný pocit svěžesti. To jsou důvody, proč se stále více lidí nadchne pro přirozenou a blahodárnou hygienu i po použití toalety. A tak podobně jako se každodenní sprchování stalo standardem, společnost Geberit by ráda přispěla k takové změně i v oblasti hygieny na toaletě. Sprchovací WC Geberit AquaClean představují ideální kombinaci standardní toalety a bidetu. Toto řešení šetří cenný prostor v koupelně, protože nezabírá více místa než běžná toaleta, působí elegantně a zároveň jeho používání je jednoduché a pohodlné.

Geberit AquaClean Mera se vyznačuje svým okouzlujícím designem a mnohými inteligentními funkcemi. Splňuje i ty nejpřísnější požadavky na moderní design a touhu po pocitu svěžesti. Geberit AquaClean Mera z dílny průmyslového designéra Christopha Behling je považována za technické mistrovské dílo. Přesvědčte se sami o funkcích tohoto sprchovacího WC.

Geberit AquaClean Mera - bílá
Geberit AquaClean Mera - chrom

Technologie sprchování WhirlSpray zabezpečuje důkladnou a zároveň úspornou očistu vodou. Sprchovací proud je zjemněný dynamickým provzdušněním. Pomocí dálkového ovládání je možné nastavit polohu sprchovacího ramene přesně podle osobních preferencí. Zároveň je možné aktivovat oscilační funkci sprchování pro ještě důkladnější očištění.

Jemná dámská sprcha ukrytá v rameni sprchy zajistí dokonalou, ale zároveň příjemnou očistu vodou. Skrytá v rameni sprchy je hygienicky chráněna během nepoužívání. Před a po každém použití se obě sprchovací trysky propláchnou proudem čisté vody.

mer

Diskrétní orientační světlo poskytuje právě tolik světla, kolik je potřebné na jednoduchou orientaci v noci. Disponuje sedmi barvami a pěti stupni intenzity jasu. Orientační světlo se aktivuje v okamžiku, kdy se v místnosti setmí, a je možné ho zapnout/vypnout na dálkovém ovládání či pomocí mobilní aplikace. 

Pouze verze Comfort.

Keramická WC mísa bez splachovacího okraje s technologií splachování TurboFlush zaručí důkladné, a hlavně tiché opláchnutí WC mísy. Podstatou inovativní technologie TurboFlush je asymetrická keramická WC mísa bez okrajů a spirálovitě vedený proud vody, díky němuž je splachování efektivní a čištění WC mísy nenáročné.

TurboFlush_bigview

Vyhřívání WC sedátka se aktivuje jakmile se posadíte na toaletu. Příjemně teplé sedátko navozuje při používání pocit pohodlí a uvolnění. Funkci můžete kdykoliv upravit případně deaktivovat. 

Pouze verze Comfort.

S automatickým, tichým odsáváním zápachu se nepříjemné pachy zachycují už uvnitř WC mísy, spíše než by se stihli rozšířit do prostoru a odstraňují se prostřednictvím keramického voštinového filtru. Systém odsávání se spouští automaticky hned po usazení se na sprchovací WC nebo manuálně na dálkovém ovladači.

Odourextraction_bigview

Všechny funkce se dají jednoduše ovládat dálkovým ovládáním, nebo přes nástěnný ovládací panel. Stisknutím tlačítka aktivujete sprchovou funkci nebo své osobní nastavení. Funkce sprchovacího WC lze ovládat i přes aplikaci v telefonu. Takto se právě telefon stává dálkovým ovládáním. Polohu ramene sprchy i jeho intenzitu lze upravit přímo v aplikaci Geberit Home.

Funkce toalety Geberit AquaClean Mera

Bezplatné prodloužení záruky a registrace sprchovacího     WC Geberit AquaClean k dispozici zde:

www.geberit-aquaclean.cz/servis/prodlouzena-zaruka

Napsat komentář